Údržbár junior (práca vhodná aj pre absolventa)

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 034 - 1 134 EUR/mesiacMzda 1134 eur sa skladá zo základnej mzdy 1034 eur a variabilnej zložky mzdy 100 eur + príplatky zo ZP + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuješ údržbu strojov a periférií vstrekolisov a vykonávaš pravidelnú dennú údržbu
  • Realizuješ činnosti údržby podľa databázy údržby
  • Vedieš a udržiavaš systém údržby a vykonávaš prediktívnu a preventívnu údržbu na vstrekolisoch
  • Zabezpečuješ a kontroluješ zapojenie (elektrickú časť) formy a operatívne odstraňuješ poruchy a nedostatky v procese vstrekovania
  • Eviduješ vykonané údržbárské práce a zásahy, evidenciu porúch
  • Pracuješ na zmeny, vrátane nočných zmien  zvyčajne v pracovných dňoch

  • odmeníme ťa letným a zimným bonusom vo výške 600 eur
  • podporíme ťa do výšky 200 eur pri rôznych životných situáciách
  • pravidelne prehodnotíme Tvoju mzdu 1x do roka
  • odmeníme Tvoju lojalitu vernostným bonusom
  • budeš dostávať rôzne darčeky v období sviatkov či pri príležitosti Tvojich narodenín
  • dostaneš vitamíny na podporu Tvojho zdravia
  • získaš  skúseností a zlepšenia svojich zručností v oblasti údržby strojov a zariadení.
  • budeš pracovať v tíme so skúsenými  ľuďmi, ktorí sa navzájom podporujú a motivujú, učiť sa budeš od tých najlepších členov nášho tímu
  • Získaš príležitosť na rýchly kariérny rast a rozvoj.
  • Zapojíš sa do zaujímavých projektov
  • Budeš pracovať v modernom, čistom prostredí v priateľskou atmosférou

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavia záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Na výberový pohovor budeme pozývať vybraných uchádzačov na základe zaslaných životopisov. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Chceš sa učiť nové veci
  • Si zodpovedný a spoľahlivý
  • Máš chuť pracovať na rozvoji svojich zručností a znalostí zo školy
  • Vzdelanie v oblasti údržby strojov §21 je výhodou

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826837  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 034 EUR/mesiac