Pokladník/čka junior / Pokladník/čka (2x ročne hodnotiace prémie)

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacpokladník junior 950€ / pokladník 1070€ 2x ročne hodnotiace prémie, peniaze naviac pri splnení obratu predajne, motivačné odmeny za výkon a lojalitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ústretovým prístupom obslúžite našich zákazníkov na pokladni

  • Budete zodpovedný za kontrolu tovaru v nákupnom vozíku, príjem hotovosti a platbu kartou
  • Zalistovanie účtovných dokladov na pokladni bude súčasťou vašej práce
  • Náplňou vašej práce bude aj starostlivosť o pokladničné zóny
  • Pracovať budete na zmeny v dlhých a krátkych týždňoch

Staňte sa členom nášho tímu a môžete sa tešiť z benefitov :

  • peniaze naviac pri splnení obratu predajne
  • 2x ročne hodnotiace prémie
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • príspevok za narodeniny
  • motivačné odmeny za výkon a lojalitu
  • školenia pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
BAUHAUS odborné centrum pre dielňu,
dom a záhradu k. s.
Pri letisku 1, 821 04 Bratislava - Ružinov
nákupná zóna PHAROS

Je táto pozícia vhodná práve pre vás?
Pošlite nám svoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vaša ústretovosť a komunikačné schopnosti so zákazníkmi sú pre vašu pozíciu kľúčové

  • Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť
  • Uplatníte vašu odolnosť voči stresu v napätých situáciách
  • Vašou výhodou je skúsenosť práce s pokladňou

Sme stabilná a ekonomicky silná spoločnosť.
Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie s množstvom zaujímavých benefitov.
Ako kolegovia sa navzájom rešpektujeme a spolupracujeme.
Pridajte sa aj vy do nášho tímu a uvidíte sami!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Klimová
Tel.: +421 2 222 11 212 (220)
E-mail: poslať životopis
ID: 4834744  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac