Dozor/tréner v trampolínovom centre Jump Arena, Aircraft Sporthouse

BRIGHT INVESTMENT GROUP s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 30, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.6., prípadne dohoda
900 - 1 000 EUR/mesiaczákladná výška platu sa odvíja od skúseností uchádzača, možnosť získať mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívny dozor v trampolínovom centre, dohliadanie na dodržiavanie pravidiel pri skákaní, usmerňovanie zákazníkov, vedenie osobných a skupinových tréningov (nie je povinné), príprava Jump Areny pred otvorením, kontrola technického stavu arény

vstup do všetkých prevádzok Jump Fun a Jump Arena zdarma, fitko v budove zdarma, výrazné zľavy na stravu (vlastná kuchyňa), možnosť prispôsobenia pracovných zmien, možnosť profesi jného rastu, odmeny na mesačnej báze

Do nášho tímu hľadáme športovo zdatného človeka s pozitívnym vzťahom k deťom a tínedžerom, ktorý zvládne viesť tréningy jumpingu. Práca je vhodná pre študentov športových fakúlt, pre amatérskych nadšencov, ktorí zvládajú základy parkouru a gymnastiky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gymnastika, trénerstvo, telovýchova

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

pozitívny vzťah k deťom, trénerská licencia vítaná, základy parkouru, schopnosť viesť tréningy so skupinou alebo osbné tréningy v trampolínovom centre

Spoločnosť BRIGHT INVESTMENT GROUP s.r.o. prevádzkuje KidsHouse - jedinečné športovo zábavné centrum, Laser Zone a Jump Arena- trampolínový park s reštauráciu s kaviarňou. Prevádzky sa nachádzajú v budove Aircraft Sporthouse na Ivánskej ceste 30/D v Bratislave medzi nákupným centrom Avion a letiskom, novovzniknutá prevádzka Jump Fun sa nachádza v OC Nivy na adrese Mlynské NIVY 5/A v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Stará
E-mail: poslať životopis
ID: 4826976  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac