Asistent/ka športovej predajne

DEMI šport plus, s.r.o.

Miesto práce
Juraja Slottu 47, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potešíme sa zodpovednej a spoľahlivej osobe s chuťou pracovať a zdolávať nové výzvy, náplň práce:
​• Aktívny predaj tovaru a služieb zákazníkom v IS POHODA, pomoc pri výbere správnych produktov
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb v IS POHODA​
• Príjem objednávok zákazníkov a ich vybavenie
• Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
• Doplnenie zásob vystaveného tovaru, poradenstvo a obsluha zákazníkov
• Starostlivosť o vzhľad a čistotu predajne
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach

• Práca príjemnom prostredí s výbornými kolegami
• Exkluzívne zľavy na športové oblečenie a produkty za zamestnanecké ceny
• Voľné vstupenky na športové podujatia, na ktorých spolupracujeme s klientom
• Neobmedzená káva na pracovisku pre všetkých zamestnancov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Oslovení budú IBA VYBRANÍ UCHÁDZAČI na základe zaslaných žiadostí a životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kreativita a zmysel pre detail a zodpovednosť
Schopnosť rýchlo sa učiť a spracovávať nové informácie
Komunikatívnosť so zákazníkom
Trpezlivosť pri rôznych požiadavkách od klientov

DEMI šport plus, s.r.o., je renomovaná športová firma pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Sme výhradným distribútorom popredných športových značiek ako MACRON a ERIMA na Slovensku. Ponúkame širokú škálu športových produktov a služieb vrátane grafického dizajnu, potlače textilu a výroby reklamných materiálov. S našimi pobočkami, vrátane tej v Prahe, sa neustále rozrastáme a hľadáme nových kolegov do nášho dynamického a mladého tímu. Bližšie informácie o firme nájdete na www.demisport.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4828413  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac