Manažér environmentálneho poradenstva

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
1 530 EUR/mesiac+ výkonnostná odmena (priemerná mzda vrátane výkonnostnej odmeny sa môže hýbať na úrovni 2000 - 2500 €/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť odpadového, vodného hospodárstva a ochrany ovzdušia),

- spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (EIA).

- spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 39/2013 Z. z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania životného prostredia a o zmene a doplnení niektorých zákonov IPKZ.

- spracovanie pridelenej dokumentácie pre spoločnosť DETOX s.r.o.,

- spracovanie dokumentácie v oblasti odpadového hospodárstva (vedenie evidencie o vzniku odpadu a nakladaní s ním, spracovanie ohlásení v zmysle zákona o odpadoch, vybavenie súhlasov),

- spracovanie a aktualizácie dokumentácie v oblasti životného prostredia - ochrany ovzdušia: vypracovanie žiadostí o udelenie súhlasov pre stredné a veľké zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie žiadostí o udelenie postupu výpočtu pre zdroje znečistenia ovzdušia, spracovanie prevádzkových poriadkov a prevádzkových evidencií v zmysle platnej legislatívy na úseku ochrany ovzdušia, vypracovanie súboru technicko - prevádzkových parametrov a technicko-organizačných opatrení na zabezpečenie ochrany ovzdušia pri prevádzke stacionárneho zdroja znečisťovania, spracovanie hlásení NEIS.

- spracovanie dokumentácie v oblasti vodného hospodárstva - havarijné plány, prevádzkové poriadky vodných stavieb, spracovanie žiadosti o povolení nakladania s vodami a vodnými stavbami, spracovanie žiadostí o súhlasy, spracovanie hlásení vo vodnom hospodárstve.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- reálna možnosť profesného rastu
- motivujúce finančné hodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- zvyšovanie odbornej kvalifikácie
- sociálny program

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: [email protected]

V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov (GDPR) dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox, s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Zamestnanec bude pracovať v mladom dynamickom kolektíve a bude si zvyšovať svoju odbornú kvalifikáciu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo prírodovedecké, odbor environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- komunikatívne, organizačné a obchodné schopnosti
- prax na podobnej pozícií výhodou
- spolupráca v tíme
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a ochota pracovať podľa potreby

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826765  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 530 EUR/mesiac