Produktový manažér v e-shope drevko

DREVKO s.r.o.

Miesto práce
Trstená
Termín nástupu
ihneď
Od 1 230 EUR/mesiac- ohodnotenie na základe praxe + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kancelárie v Trstenej hľadáme nového kolegu s obchodným a strategickým zmýšľaním, ktorý prevezme zodpovednosť za časť nášho produktového portfólia. Hľadáme kandidáta s praxou aspoň 2 roky a >.

Aká je náplň práce produktového manažéra?
➡️ Starostlivosť o zverené produktové portfólio.
➡️ Listing nových produktov do systému.
➡️ Aktualizácia a úprava aktuálneho portfólia / starostlivosť o produktovú databázu.
➡️ Návrhy, tvorba a implementácia novej produktovej rady.
➡️ Analýza trhu pri výbere produktov do ponuky.
➡️ Cenotvorba a reporting.
➡️ Komunikácia s dodávateľmi (aj v anglickom jazyku).

- podpora vzdelávania, preplatíme ti eventy, konferencie, kurzy, knihy, školenia...
- 100 % preplácané obedy
- zamestnanecké zľavy až do 50 %
- koncoročné odmeny

Ak ťa inzerát zaujal, tak nám prosím zašli svoj životopis v reakcii na tento inzerát alebo formou e-mailu. Na čísle zákazníckej podpory ti bohužiaľ bližšie informácie neposkytneme.

Malé (významné :)) plus získaš, keď nám prezradíš viac o tom, čo ťa naozaj baví.

Priebežne budeme odpovedať tým kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu a teda budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom vopred veľmi pekne ďakujeme za záujem pripojiť sa k nám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2024 (ostáva ešte 71 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Drive - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s prácou v e-commerce.
- Základná znalosť digitálneho marketingu a SEO výhodou.
- Praktické myslenie a riešenie úloh - nebojíš sa použiť napr. ChatGPT a iné aplikácie.
- Schopnosť si dobre úlohy plánovať a pracovať systematicky.
- Znalosť PL, HU jazyka výhodou, keďže pôsobíme aj v týchto krajinách.

drevko je predajcom a tiež výrobcom poctivých drevených produktov. Ponuka e-shopu je veľmi široká - sortiment tvorí najmä nábytok, masívny nábytok, dekorácie, hračky aj záhradné vybavenie. Aktuálne pôsobíme aj v susednom Česku a Maďarsku.

drevko.sk | drevko.cz | drevko.hu

Kontakt

ID: 4826234  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac