Operátor výroby - práca na 1 zmenu

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
957 EUR/mesiaczákladná mzda+ dochádzková prémia vo výške 125 EUR + výkonnostný bonus do výšky 55EUR ___________________________________________ CELKOVÁ HRUBÁ MESAČNÁ MZDA VRÁTANE PRÍPLATKOV AŽ DO VÝŠKY 1137 EUR __________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 18EUR až do 180EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstúpte do sveta elektrotechnologickéhopriemyslu a buďte pri zrode špičkovej elektroniky, ktorá obletí svet.

Ako člen nášho tímu operátorov výroby budetevykonávať rozmanité úlohy, od montáže TV setov cez kontrolu kvality výrobkov ažpo balenie finálnych výrobkov.

Pozícia je vhodná aj pre absolventov bez skúsenosti,naučíme Vás všetko, čo potrebujete vedieť

PRÍĎTE K NÁM NA POHOVOR KAŽDÝ ŠTVRTOK O 09:00.

(okrem 13.6.2024 - pohovory nebudú)

Nie je nutné sa vopred nahlásiť.

Práca na 8 hodín v 1-zmennej prevádzke

  • koncoročný bonus
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,70 €
  • príspevok na dopravu od 15 € do 150 €
  • náborová prémia do výšky 300 €
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zrak
  • zodpovedný prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Gašparová
Tel.: +421376944148
E-mail: poslať životopis
ID: 4826789  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 957 EUR/mesiac