Reagujte bez životopisu

Administratívny pracovník / Reklamačný technik

GAFA AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Vavrečka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný a zodpovedný človek, ktorý rád komunikuje s ľuďmi? Hľadáme do nášho tímu administratívneho pracovníka, ktorý nás posilní a prispeje svojou pozitívnou energiou do nášho tímu.

Čo budeš robiť?

  • administratívnu prácu s nedodaným tovarom

  • kontaktovanie zákazníkov s nezhodami v objednávke

  • vybavovať zákaznícke reklamácie

  • evidovať reklamácie v internom ERP

  • komunikovať s ostatnými oddeleniami na zistenie problému

  • vybavovať výmeny tovaru za iný

Čo by si mal/a spĺňať:

  • príjemné vystupovanie

  • ochotu pracovať

  • komunikatívnosť so zákazníkmi

  • kľudnú hlavu v prípade rozporu zákazníka

  • tímovosť

  • chuť sa učiť

  • znalosť autodielov - je to pre teba výhoda, nie podmienka

Čo u nás dostaneš?

  • miesto v stabilnej spoločnosti

  • možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

  • dochádzkový bonus

  • stravné lístky

  • atraktívne zľavy na nákup dielov

  • teambuildingy a firemné akcie

  • platené školenia

  • a ďalšie benefity

Zaujala ťa naša ponuka? Tak neváhaj a pošli nám životopis na email [email protected] . Každý jeden si pozrieme a ak nám budeš vyhovovať, radi sa stretneme na spoločnom pracovnom pohovore, kde sa o nás dozvieš viac :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť GAFA AUTO vznikla za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily, prevádzkových kvapalín a olejov, autopríslušenstva a celým sortimentom spojený s motorovými vozidlami a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.
V súčasnosti sme jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji vo svojej oblasti. Dynamicky rastieme a snažíme sa zakladať stratégiu predaja na hodnotách a potrebách našich zákazníkov, a to sa nám darí hlavne vďaka šikovným kolegom, ktorým dávame priestor ukázať svoje silné stránky v príjemnom prostredí so skvelou firemnou kultúrou.
Ponúkame prácu na plný úväzok s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827118  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac