Mzdár/ka a personalista/ka

Galmm s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacFinálna mzda zahŕňa už aj mesačné prémie a závisí od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzdové účtovníctvo:
- evidencia a spracovanie dochádzky zamestnancov, podklady pre mzdy
- včasné a presné spracovanie miezd pre cca 100 zamestnancov v programe BASIC (Sofcom),
- spracovávanie PN, OČR, ELDP - administrácia pracovno-právnych dokumentov

- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
- vedenie a archivácia osobných a mzdových zložiek zamestnancov
- zaisťovanie a evidencia lekárskych prehliadok,
- zaisťovanie a evidencia stravných lístkov
- evidencia, vyplácanie rekreačných príspevkov
- zadávanie nástupu a výstupu zamestnancov do systému a ich hlásenie do SP, ZP (RL)
- uskutočňovanie zrážok zo mzdy, komunikácia s exekútormi
- komunikácia s úradmi, štátnymi inštitúciami a audítorskou firmou
- spracovávanie príslušných potvrdení, mesačných výkazov, štatistík a reportov
- spracovávanie cestovných príkazov a vyúčtovanie pracovných ciest zamestnancov
- príprava a výpočet Ročného zúčtovania daní

- mimoriadne odmeny za zlepšovacie návrhy
- odmena pri odpracovaní 5, 10, 15, 20, 25 rokov
- príspevok pri životnom jubileu
- koncoročné odmeny
- príspevok pri narodení dieťaťa / pri svadbe
- príspevok pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety

Informácie o výberovom konaní

práca v stabilnej spoločnosti (založená v roku 1993)
možnosť neustáleho vzdelávania sa
príplatky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 roky

SŠ / VŠ vzdelanie
nutná predchádzajúca skúsenosť v oblasti spracovania miezd, min 2.roky
prax s personálnou agendou a náborom zamestnancov – vítaná
veľmi dobrá znalosť Zákonníka práce a miezd
pozitívny prístup k práci
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,

Spoločnosť Galmm, s.r.o je slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 1993 v Ružomberku, ktorá sa špecializuje na povrchovú úpravu kovov a lakovanie dielov, predovšetkým pre automobilový priemysel.
V prevádzke Čadca je automatická linka pre KTL lakovanie ako aj práškové lakovanie. V súčasnosti v závode Čadca je zamestnaných viac ako 70 zamestnancov a stále hľadá nových ľudí to tímu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826907  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac