Vedúci skladu

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
asap
1 400 - 1 600 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie logistických procesov a pracovníkov skladu (príjem materiálu, interná logistika)
- analýza a nastavovanie procesov v rámci skladu a internej logistiky
- dohľad nad prijímaním a vyskladňovaním materiálových a tovarových zásob
- zabezpečenie súladu fyzického a účtovného stavu zásob
- zisťovanie rozdielov v ERP, definovanie príčin, nastavenie preventívnych opatrení a oprava chýb
- proaktívne riešenie vzniknutých problémov v rámci skladu a internej logistiky
- koordinácia inventúr v sklade (riadna, priebežná, mimoriadna)
- reporting

- flexibilná pracovná doba

- náborový bonus vo výške 250,- Eur

- príspevok pri životnom jubileu

- 1 deň plateného voľna nad rámec Zákonníka práce

- firemné akcie

Štrukturované životopisy zasielajte e-mailom alebo poštou. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosť na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min 3 roky
- Znalosť systému skladového hospodárstva
- Schopnosť viesť pracovný tým
- Tímový hráč schopný komunikovať naprieč rôznymi oddeleniam

ID: 4834454  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac