Reagujte bez životopisu

Chyžná pre nový horský rezidenčný rezort vo Vysokých Tatrách

Hotel Elements Properties s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za upratovanie a zásobovanie všetkých pridelených izieb, chodieb a iných priestorov hotela podľa štandardov

Úlohou Chyžnej bude:

Zodpovednosť za upratovanie všetkých pridelených priestorov podľa najvyšších štandardov čistoty a hygieny.

Zúčastňovať sa školení.

Čistiť izby, kúpeľne, toalety podľa školeného postupu, dodržiavať izbové aranžovanie.

Informovať údržbárov o akýchkoľvek technických chybách, ktoré si všimne.

Nahlásiť stratený a nájdený majetok manažérovi HSK bez akéhokoľvek omeškania.

Čistiť príslušné sklady na poschodiach, vysypať koše a zabezpečiť, aby boli zásobené na nasledujúci deň.

Zaistiť presné inventúry kedykoľvek sú požadované.

Upratovať obsadené izby, voľné izby, neskoré odchody podľa stanovených postupov.

Kontrolovať chodby na poschodiach pre odpadky, čistiť stojace popolníky v priebehu dňa.

Upratovať verejné priestory.

Zodpovednosť za udržiavanie čistoty v okolí výťahov pre hostí.

Pomáhať na inom poschodí a sekcii ak je požadované.

Riadiť sa platnými zásadami a postupmi hotela dosiahnutím úplného cieľa tejto pracovnej pozície.

Rozumieť a striktne dodržiavať pravidlá a predpisy platné v príručke pre zamestnancov a hotelové zásady protipožiarne, hygieny, zdravia a bezpečnosti.

Dostaviť sa do služby v správnej uniforme a neustále používať menovku.

Vykonať akékoľvek ďalšie služby podľa pridelenia manažmentom.

práca v príjemnom prostredí nového rezortu

zamestnanecká strava

vstup do hotelového wellness a fitness

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

● 1-3 ročná skúsenosť v hoteli vyššej kategórie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 až 5 rokov praxe v riadiacej pozícii v Housekeepingu, pokiaľ možné v hoteli s vysokým štandardom

Flexibilita

Iniciatíva

Vedomosti o fungovaní oddelenia Housekeepingu

Zodpovedný prístup ku kvalite

Znalosti ohľadne čistenia odlišných druhov materiálov

Znalosti práce s chemikáliami

Precíznosť

Cit pre poriadok a pre detail

Spoločnosť prevádzkuje horský rezidenčný rezort vo Vysokých Tatrách.
ID: 4828742  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac