INTERSPORT AVION, Vedúci oddelenia OUTDOOR / RUNNING

Miesto práce
INTERSPORT Bratislava Avion, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiacPriemerná hrubá mzda na uvedenej pozíci sa pohybuje od 1300 do 1500 Eur mesačne /po zaškolení/. Mzda zahŕňa základnú zložku, bonusy za plnenie pracovnej náplne aj príplatky za prácu cez víkend.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ŠPORTOVEC a chceš svoje skúsenosti využiť v práci?

Do NAJVAČŠEJ predajne INTERSPORT na Slovensku v OC Avion hľadáme športovca/športovkyňu do oddelení OUTDOOR , Running, prípadne Bike/Ski ktorý/á svoju vášeň pre šport prenesú na našich zákazníkov.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- aktívne odovzdávať zákazníkom svoje skúsenosti s cieľom správne poradiť pri výbere vhodného tovaru . Priorita je odbornosť a príjemný pocit z nákupu u nás.

- výbere a objednávanie tovaru z nových kolekcií podľa potrieb zákazníkov

Čo od Teba očakávame?
- vlastné skúsenosti s daným športovým odvetvím
- nadšenie pre šport a schopnosť správne poradiť pri výbere tovaru našim zákazníkom
- schopnosť samostatne a efektívne plniť zverené úlohy
- skúsenosti s predajom a obchodné zručnosti sú výhodou
- flexibilitu ohľadne pracovného času v nákupnom centre
- skúsenosť s prácou v maloobchode alebo vedením ľudí je plusom

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Naša predajňa ponúka kvalitný športový tovar od najlepších svetových značiek -ak miluješ šport a pohyb -budeš v práci ako v raji
- zamestnanecké zľavy na kvalitný športový tovar
- príspevok na kvalitnú športovú obuv a oblečenie
- motivujúci bonusový systém za dosiahnutý predaj a tvoje výsledky
- zázemie stabilnej spoločnosti•
- flexibilný pracovný čas /krátky+dlhší týždeň.
- možnosť kariérneho rastu
- príjemný priateľský kolektív a prac. prostredie

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná, ale vítana

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v danom športovom odvetví a záujem o športový tovar
• Prax v obchode výhodou
• Radosť z komunikácie s ľuďmi
• Profesionalita a schopnosť pracovať aj v stresových situáciách
• Príjemné a ústretové vystupovanie, tímovosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Madleňák
E-mail: poslať životopis
ID: 4827213  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac