Reagujte bez životopisu
Logo ITOSS, s.r.o.

Skladník, obsluha VZV

ITOSS, s.r.o.

Miesto práce
Pod Dúbravou 2887, Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
6,2 EUR/hod.Často sa nás kandidáti pýtajú, aký bude ich mesačný zárobok. Pre lepšiu predstavivosť, uvádzame ako môže vyzerať tvoja mzda v praxi. "Ak odpracuješ plný časový fond v mesiaci t. j. cca 150 hodín / mesiac" : - tvoja mzda s plnými prémiami môže byť ( brutto) : 1190 EUR + 140 EUR - daňový bonus, ak máš deti, ( na 1 dieťa do 18.rokov - 140 EUR) = 1330 EUR. Fixná časť ZM : 6,10 EUR / hod. Pohyblivá : - prémie do výšky 30% - 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v stabilnej spoločnosti ? Chceš pracovať na jednu zmenu a byť dobre ohodnotený?  Sú pre teba dôležité dobré vzťahy na pracovisku a v kolektíve?  Ak áno, hľadáme práve TEBA!

Čo od TEBA očakávame :

  • chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci
  • mal by si mať už nejakú prax s prácou v sklade ( nie je podmienka ale výhoda)
  • mal by si mať skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného elektrického vozíka (VZV) a ideálne vlastniť aj oprávnenie na obsluhu

Tvojou pracovnou náplň pozostáva :

  • nakládka a vykládka kamiónov
  • umiestňovanie tovarov a materiálov v sklade
  • manipulácia a príprava materiálu pre výrobu
  • balenie hotových výrobkov a činnosti podobného charakteru

- mesačné prémie až do výšky 30%
- 13. plat
- poukážky a iné
- príplatky za prácu počas víkendov nad rámec zákona
- stravovanie priamo v podnikovej kantíne
- práca v stabilnej spoločnosti s takmer 30. ročnou tradíciou
- dlhodobý pracovný pomer a stabilný príjem
- jednozmenná pracovná doba , 7,5 hod. pracovný čas

- pracovná doba od Po do Pi , príležitostne v sobotu a sviatky

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie CV na emailovú adresu :
[email protected]
Pre časovú náročnosť, budeme kontaktovať len vhodných kandidátov s dostatočnou praxou.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa vopred na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha elektrického VZV

Počet rokov praxe

2

Uchádzač musí mať dostatočnú prax na výkon tejto práce a vlastniť platné oprávnenie na obsluhu VZV ( nie je podmienkou ale výhodou)

Naše hodnoty, ktoré uznávame a očakávame ich aj od nových kolegov sú :  zodpovednosť, férovosť, spoľahlivosť, ľudskosť, rešpekt a tímová spolupráca.

Spoločnosť ITOSS, je už takmer tridsať rokov na trhu s výrobou priemyselných balení a výrobou hliníkových rebríkov. Ponúka kompletný servis od návrhu konštrukcie, zhotovenie prototypov, až po finálny výrobok transportných a iných balení využívaných v automobilovom, elektrotechnickom, sklárskom, farmaceutickom a strojárskom priemysle.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Janigová, MSc.
Tel.: +421917484430
E-mail: poslať životopis
ID: 4834463  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,2 EUR/hod.