Senior účtovník

Jablotron Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova 14, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacosobný príspevok až do výšky 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva - účtovné doklady, výkaz DPH/kontrolný výkaz /

súhrnný výkaz

- Príprava a zostavovanie účtovných závierok a súvisiaceho výkazníctva

- Príprava podkladov pre priebežný a koncoročný audit a komunikácia s audítormi

- Vypracovanie a podanie priznania k dani z príjmu, DPH, daň z nehnuteľností, daň z motorových

vozidiel

- Nastavovanie nových procesov v súlade so stratégiou holdingu

- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové výpisy,

interné doklady

- Pravidelná kontrola saldokonta pohľadávok a záväzkov spoločnosti,

- Zodpovednosť za účtovníctvo a jeho súlad s legislatívou SR v rozsahu svojej činnosti

- Pravidelný reporting pre vedenie spoločnosti

- Kontrola skladového hospodárstva

- Inventarizácia

- Evidencia majetku

- Komunikácia s príslušnými inštitúciami

- Pracovisko v Žiline

- Fixná mzda a motivačné finančné bonusy viazané na dosiahnuté pracovné

výsledky

- Dlhodobé investičné úspory zo zisku holdingovej spoločnosti (priemerne

4.760 EUR na zamestnanca ročne)

- Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom 4,34 EUR / zmena

= cca 990 EUR ročne

- Dovolenka 25 dní + 2 dni vianočného voľna

- Občerstvenie na pracovisku a teambuildingy

- Stabilná práca v úspešnej a rastúcej skupine JABLOTRON

- Možnosť využitia rekreačných objektov – chát v atraktívnych turistických

oblastiach

- Školenia na náklady spoločnosti a možnosť kariérneho rastu

- Práca v malom tíme s dynamicky sa vyvíjajúcimi procesmi

- Zľava na nákup produktov/služieb holdingu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Stredoškolské/univerzitné vzdelanie v oblasti účtovníctva alebo rekvalifikácia v účtovníctve

- Prax na pozícii samostatného účtovníka min. 2 roky

- Prax mzdového účtovníctva výhodou

- Znalosť systému Helios Orange vítaná

- Užívateľská práca s programy Outlook, Excel, Word, PowerPoint

- Analytické myslenie, pracovitosť, dynamika

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tereza Křížková
Tel.: +421903686869
E-mail: poslať životopis
ID: 4828162  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac