Barman/Barmanka v NiDO Café&Bar

JESA s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
8 - 10 EUR/hod.+ sprepitné + extra odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Barmana / Barmanku do zabehnutého tímu. Sme prevádzka v štále Café&Bar, ktorá sa nachádza novovybudovanej rezidencii NiDO.

Čo od teba očakávame?

  • Príprava baru na každodennú prevádzku
  • Príprava nápojov a káv
  • Servírovanie nápojov
  • Aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • Práca s pokladňou
  • Udržiavanie čistoty
  • Komunikácia a spolupráca v tíme

Čo ti ponúkame?

  • Príležitosť pracovať v modernom a príjemnom prostredí
  • Môžete sa stať súčasťou šikovného tímu, ktorý sa snaží ponúkať vynikajúcu obsluhu a kvalitné nápoje
  • Profesionálne školenia a flexibilný pracovný čas, ktorý si môžu prispôsobiť svojim potrebám
  • Pracovné oblečenie, zamestnanecká strava a pitný režim
  • Okrem zaujímavého zamestnania môžete využívať aj rôzne zľavy a výhody ako aj možnosť kariérneho a finančného rastu
  • U nás je priestor pre vaše nápady a iniciatívu, pretože veríme, že vďaka ním môžeme stále zlepšovať naše služby a posúvať sa vpred

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme ambiciózny team rýchlorastúcej a inovatívnej spoločnosti.
Oceňujeme kreativitu a lojálnosť našich zamestnancov, s víziou dlhodobej spolupráce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Rajčan
Tel.: +421915645678
E-mail: poslať životopis
ID: 4826796  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.