Chyžná - upratovanie apartmánov Zell am See, Rakúsko

Juraj Chovan Bc.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
1.6.2024 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac13. + 14. plat, Rakúska zmluva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám pracovníčku s preukázateľnými skúsenosťami na pozícii chyžná ideálne v nemecky hovoriacich krajinách. Upratovanie apartmánov v apartmánovom dome v rakúskych alpách, výmena posteľného prádla. Nie som agentúra, ale priamy zamestnávateľ. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Sme slovenský kolektív v apartmánovom dome v rakúsku oblasť Zell am See / Kaprun.
Nie je nutný cudzí jazyk, samozrejme je to plus.
Požadujem vodičský preukaz - je nutný denný presun 5km medzi dedinami z ubytovania do práce.
Mzda 1850 v čistom je za 5 dňový pracovný týždeň - 40 hodín

Ubytovanie je zabezpečené a nestrháva sa.
Nástup od 1.6.2024 , prípadne dohodou . Možná práca na sezónu v prípade spokojnosti aj celoročne. Všetky podmienky sa odvíjajú od skúsenosti, samostatnosti a zodpovednosti kandidáta. Ďakujem.

ubytovanie je grátis, príjemný kolektív

Poprosím zaslať životopis s informáciou s krátkym motivačným listom. Vybraných uchádzačov budem kontaktovať. Ďakujem

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.6.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

chyžná

Spoločnosť prevádzkuje apartmánový dom s reštauráciou v rakúskych Alpách

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Chovan
Tel.: 0948125501
E-mail: poslať životopis
ID: 4826454  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac