Denná sestra v jednozmennej prevádzke

Komunita RAFAEL n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac-možnosť priznania osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť rešpektovaná sestra a zohrávať dôležitú rolu v zdravotníckom tíme? Príď do Domu RAFAEL, radi Ťa medzi nami privítame!

Hlavná náplň práce dennej sestry v Dome RAFAEL:
- administruje príjem pacientov na oddelenie
- spolupracuje so službukonajúcou sestrou pri ošetrovateľskej činnosti
- úzko spolupracuje s vedúcou sestrou Domu RAFAEL a asistentkou vedúcej sestry
- vybavuje telefonickú a mailovú komunikáciu s príbuznými
- zabezpečuje lieky a materiál pre oddelenia

Čo je u nás inak?
- moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie, príležitosť na osobnostný rast a sebarealizáciu.
Čo ešte ponúkame?
- prácu na plný pracovný úväzok v jednozmennej prevádzke – 8 hodinové služby počas
pracovného týždňa,
- polročné odmeny, multisport karta, masáže v Dome RAFAEL
- finančný príspevok na stravovanie alebo možnosť stravovania priamo v Dome
RAFAEL,
- v rámci permanentného vzdelávania usporadúvame kreditované odborné vzdelávacie
aktivity pre sestry priamo v Dome RAFAEL.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem pracovať v Dome RAFAEL, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, diplomovaná sestra, všeobecná sestra, praktická sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je ukončené vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, diplomovaná sestra, všeobecná sestra, praktická sestra
- ochota slúžiť ľuďom
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- profesionalita
- trpezlivosť
- samostatnosť

Sme centrum integrovanej zdravotno-sociálnej starostlivosti pre ťažko a dlhodobo chorých, pre ľudí s mentálnym a fyzickým postihnutím a pre ich rodiny. Dom RAFAEL je situovaný v Bratislave v príjemnom prostredí petržalského lesoparku na Kutlíkovej ulici.
Poskytujeme dlhodobé pobyty, krátkodobé ošetrovateľské pobyty, týždenné pobyty, denný stacionár. Komunita je pilier Domu RAFAEL. Základ našej komunity tvorí spoločná vôľa poskytnúť starostlivosť nielen našim pacientom, ale aj ich príbuzným.
Za starostlivosť v Dome RAFAEL zodpovedá multidisciplinárny tím, zložený zo zdravotných sestier, lekárov, opatrovateľov, rehabilitačných pracovníkov, liečebných pedagógov, sociálnych pracovníkov a duchovných. Sestry, zdravotnícki asistenti, sanitári a opatrovatelia, ktorí pracujú priamo pri lôžku pacientov/klientov, sú k dispozícii 24 hodín denne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827398  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac