Získaj lukratívny plat a zaujímavé benefity ako mobilný developer!

localhost s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 000 EUR/mesiacZáverečná výška mzdy závisí na výsledku výberového konania a skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak už máš viacročné skúsenosti s vývojom mobilný aplikácií chceš pracovať na zaujímavom a dlhodobom medzinárodnom projekte, táto pozícia bude práve pre teba. Do nášho mobilného tímu hľadáme niekoho, kto má preukázateľné pracovné skúsenosti s vývojom Android aplikácií, Kotlinom, Flutterom ale aj React Native frameworkom.

My, v localhoste, košickej IT firme plnej talentovaných jednotlivcov a technologických nadšencov, spolupracujeme ako jeden veľký tím. Aktuálne hľadáme nových kolegov, ktorí sa stotožnia s cieľom neustále sa zlepšovať a rozvíjať seba aj našu spoločnosť, firemnú kultúru a budú poháňať naše úsilie o vývoj špičkových digitálnych produktov.

Čo bude tvojou náplňou práce:

• Pracovať na komplexnom projekte, aplikačných systémoch a komponentoch infraštruktúry.

• Samostatne pracovať na vývoji nových funkcionalít aplikácie.

• Poskytovať pomoc pri identifikácii a riešení vzniknutých problémov.

• Udržiavať vysoký štandard kvality softvéru.

• Mentorovať a pomáhať mladším kolegom, poskytovať im poradenstvo pri vytváraní štruktúrovaného kódu a dokumentácie.

• Udržiavať si prehľad o najnovších trendoch a pokrokoch v mobilnom vývoji.

• Testovať komponenty a funkcionality aplikácie.

• Zúčastňovať sa na scrum ceremóniách.

• 6 dní voľna navyše: 3x localhost day a 3x sick day

• Referenčný bonus

• Flexibilný pracovný čas

• Rôzne bonusy pri životných príležitostiach

• Benefit+ príspevok

• Príspevok do III. piliera

• Podpora vzdelávania (kurzy, školenia a certifikácie)

• Transparentný prístup a komunikácia

• Podpora nových nápadov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Mobile Application Developer

Počet rokov praxe

5

• Aspoň 5 rokov skúseností s vývojom mobilných aplikácií.

• Skúsenosti s natívnym vývojom Android aplikácií v jazyku Kotlin.

• Preukázateľné skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií v React Native, Flutter a Capacitor.

• Skúsenosti s vytváraním a udržiavaním natívnych SDK a SDK Wrappers (React Native / Capacitor).

• Skúsenosti s Firebase Cloud Messaging, Firebase Analytics & Firebase Performance.

• Chápanie bezpečnostných princípov a skúsensti s implementáciou bezpečnostných prvkov v mobilných aplikáciách.

• Chápanie techník optimalizácie výkonu mobilných aplikácií.

• Skúsenosti s agilným vývojom.

• Znalosť REST API.

• Skúsenosti s unit testovaním a integračnými testami.

Najlepší kandidáti by mali mať aj:

• Skúsenosti s mobile threading konceptmi.

• Skúsenosti s natívnym vývojom iOS aplikácií.

Vstupte do novej digitálnej éry s localhost!

localhost nie je len obyčajná IT firma. Sme tím technologických nadšencov so sídlom v Košiciach, s 10-ročnými skúsenosťami v pomáhaní globálnym a lokálnym značkám s ich digitálnymi potrebami.

Náš 100+ tím talentovaných inžinierov sa zameriava na váš úspech. Neustále sa učíme a sledujeme najnovšie trendy, aby sme vám priniesli inovatívne riešenia a špičkové softvérové produkty.

Sme hrdí na to, že sme spoľahlivým partnerom pre klientov z rôznych odvetví, či už ide o domáce firmy alebo globálne korporácie.

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako vám môžeme pomôcť s vašimi digitálnymi výzvami: [email protected]

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Polák
Tel.: +421905595022
E-mail: poslať životopis
ID: 4826727  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac