Hlavný pokladník - vedúci spracovateľského centra

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
1 525 EUR/mesiac(základný plat + príplatky + osobné ohodnotenie + príplatok za riadenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava podkladov k prerátavaniu zostatkových hotovostí pre pokladníkov
  • objednávanie finančnej hotovosti z NBS, resp. komerčných bánk
  • príprava reportov
  • vybavovanie reklamácií súvisiacich s prípravou dotácií
  • sledovanie a riešenie diferencií
  • príprava podkladov k fakturácii, priebežná príprava štatistických reportov
  • vykonávanie a vedenie archivácie dokumentov
  • riadenie tímu spracovateľského centra (25 zamestnancov)
  • riadenie činnosti spracovateľského centra
  • zodpovednosť za efektívne spracovanie finančnej hotovosti
  • dodržiavanie platných postupov a predpisov týkajúcich sa spracovania finančných hotovostí,
  • návrhy a realizácia projektov na optimalizáciu práce spracovateľského centra
  • ​reporty a štatistika - denná, týždenná a mesačná

  • práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER - odvody platené z celej čiastky mzdy - Zaručený pravidelný mesačný príjem
  • PRÍPLATKY za nadčasy sú vyplácané nad rámec zákona v zmysle Kolektívnej zmluvy
  • NÁBOROVÝ PRÍSPEVOK do výšky 600 EUR za 1 rok
  • PRÍSPEVOK na rekreačné pobyty
  • PRÍSPEVOK na údržbu uniformy
  • PRÍSPEVOK pri narodení dieťaťa
  • PRÍSPEVOK za odpracované roky
  • ​PRÍSPEVOK na stravné nad rámec zákona
  • športová a relaxačná karta - UP Balansea

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

finančnej oblasti

Počet rokov praxe

3

  • schopnosť viesť tím a motivovať zamestnancov
  • precíznosť
  • flexibilita
  • samostatnosť

LOOMIS SK, a.s.
Poslaním spoločnosti Loomis je manažovať finančnú hotovosť a ceniny...

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Čolláková
E-mail: poslať životopis
ID: 4826844  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 525 EUR/mesiac