Logo Menubox, s.r.o.

Hlavný ekonóm/Senior účtovník

Menubox, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím nadšencov pracujúcich na unikátnom projekte samoobslužnej Kantíny Nutrimeals, ktorý je jedinečný svojho druhu v celej Európe. Už čoskoro otvárame modernú Kantínu, ktorá prepája gastronomické prostredie kaloricky vyvážených jedál so svetom smart technológii.

Pracovná náplň pozície zahŕňa

  • Zabezpečenie komplexného vedenia účtovníctva, vrátane sledovania majetku, finančných účtov, záväzkov, pohľadávok, skladového hospodárstva, pokladnice a interných dokladov.
  • Spracovanie mzdových výplat, pracovných zmlúv, komunikácia so ZP a SP a spracovanie ročného zúčtovania dane pre zamestnancov, príprava pracovných zmlúv.
  • Spracovávanie účtovných dokladov, daňových priznaní a účtovných závierok s ohľadom na termíny.
  • Účasť na medzinárodných obchodných aktivitách s dôrazom na dodržiavanie miestnych a medzinárodných právnych predpisov a štandardov.
  • Komunikácia s bankovými, leasingovými organizáciami a externými partnermi.
  • Aktívna účasť na projektoch zameraných na zlepšenie účtovných procesov a postupov.
  • Príprava pravidelných a príležitostných reportov pre vedenie spoločnosti a sledovanie legislatívnych zmien.
  • Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý nám pomôže s účtovnou a mzdovou agendou a nebude sa báť ani medzinárodného účtovníctva.

Zamestnanecké benefity, ktoré sú u nás samozrejmosťou

  • Obrovský bonus vo forme netradičného 7,5 hod pracovného času (plus samozrejme 0,5 hod na obed)
  • Jedinečná príležitosť pracovať pre spoločnosť s obrovskou perspektívou
  • Víkendy sú na nabratie nových pracovných síl, tie sú voľné
  • Skvelé obedy, ktoré pôjdu z nášho vačku
  • Zamestnanecké výhody a zľavy na potraviny a nápoje
  • Priateľský kolektív, ktorý si vzájomne pomáha

Takto si predstavujeme nášho budúceho kolegu

  • Spoľahlivý, precízny a zodpovedný partner, ktorý sa postará o účtovné a daňové záležitosti s odbornými a legislatívnymi znalosťami
  • Aktívny anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, keďže máme veľa zahraničných partnerov a budeme rásť
  • Skúseného a lojálneho človeka, ktorý ovláda podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistku na pokročilej úrovni
  • Kultivovaný prejav a príjemné vystupovanie určite oceníme
  • Analytické a organizačné schopnosti považujeme v tejto profesii za samozrejmosť
  • Veľmi nám záleží na dobrom kolektíve a preto nekonfliktnosť, dôveryhodnosť a tímová práca sú pre nás veľmi dôležité osobnostné predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika/účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Firma Menubox s .r. o. prináša vlastný sortiment strojov Menupack a výrobou obalového materiálu. Na trh prichádzame s revolučným riešením stravovania, ktoré spája moderné technológie so zdravým stravovaním. Toto riešenie prináša flexibilitu a pestrosť výberu jedál v súlade s individuálnymi potrebami zákazníkov za priaznivé ceny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alica Obešlová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826110  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac