Headwaiter / Hlavný čašník/-čka v Šport Hotel*** Donovaly

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s. r. o.

Miesto práce
Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 140 EUR/mesiacmzda plus odmeny a tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho Bar & Restaurant tímu v Šport Hotel*** Donovaly. Hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu na pozíciu Hlavný čašník / Hlavná čašníčka, ktorý bude zodpovedne pristupovať ku svojej práci, má rád výzvy, chuť a záujem neustále na sebe pracovať a učiť sa nové veci, je tímový hráč a svoj tím ľudí dokáže viesť a motivovať.

V našej hotelovej reštaurácii ponúkame pre hostí raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov, sezónne pripravované a´la carte a cateringy pre rôzne podujatia a firemné akcie. Hosťom ponúkame možnosť posedieť si v lobby bare pri kvalitnej talianskej káve, miešanom drinku alebo vychutnať si kvalitný koňak s cigarou vo fajčiarskom salóniku.

Robíme najkrajšie a zároveň jedno z najnáročnejších povolaní na svete. Vytvárame prostredie pre ľudí, aby k nám prišli stráviť svoj voľný čas s rodinami či využili naše služby pri príležitosti firemných podujatí. Nie je to ľahká práca, ale robíme ju s láskou, ktorú od hostí dostávame za ich priazeň. My neplánujeme zatvárať prevádzku a ak miluješ prácu s ľuďmi a ovládaš svoje remeslo, tak máš u nás dvere otvorené. Nedovolíme, aby nás opäť zatvorili a aj keby áno, tak sa o Teba postaráme tak, ako sme sa postarali o našich skalných zamestnancov.

Ponúkame pre Teba kompletné zaškolenie, ako aj ďalšie školenia, kurzy a certifikácie, aby si sa stal profesionálom vo svojom odbore.

Radi Ťa privítame v našom tíme Šport Hotel*** Donovaly!

- práca v mladom priateľskom kolektíve v krásnych priestoroch Šport Hotel*** Donovaly
- osobný rozvoj, pravidelné kurzy, školenia a certifikácie zabezpečené zamestnávateľom
- získanie nových pracovných skúseností, možnosť profesionálneho a finančného rastu
- zázemie v stabilnej spoločnosti a istota zamestnania aj počas Covidu
- zabezpečené zamestnanecké ubytovanie a stravovanie zadarmo
- benefity vo forme využívania hotelového wellness, apiterapie, fitness, multifunkčného ihriska
- zľavy na masáže, zľavy na jedlá a nápoje v hotelovej reštaurácii

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2024 (ostáva ešte 211 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci, a vysoké pracovné nasadenie
- vysoká orientácia na požiadavky a potreby hostí
- komunikatívnosť a tímovosť
- výborné organizačné schopnosti a zodpovednosť
- zvládanie konfliktných a stresových situácií
- flexibilita

Šport Hotel*** Donovaly je hotel s rodinnou tradíciou a neformálnou priateľskou atmosférou. Najstarší hotel na Donovaloch poskytuje služby pre svojich hostí od roku 1938. Trojhviezdičkový hotel s kapacitu 99 pevných lôžok ponúka ubytovanie v krásnych izbách a nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Súčasťou hotela je zrenovovaný wellness so saunovým a bazénovým svetom, fitness a masážami. Aj vďaka priestrannému areálu s multifunkčným ihriskom ponúka plno možností pre aktívne trávenie voľného času. Horský hotel je ideálnym miestom na odpočinok pre každého, kto miluje nádhernú prírodu Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. #hotelsportdonovaly

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Daňo
Tel.: +421903575123
E-mail: poslať životopis
ID: 4834791  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 140 EUR/mesiac