IT produktový špecialista

Ivanská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 250 EUR/mesiacMesačná mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1800 €/mes. + osobné prémie 450 €/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe) + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účasť na projektoch IT oddelenia od ich začiatku až po konečnú správu produktu.

  • príprava projektu v spolupráci s projektovým tímom a podľa pokynov projektového manažéra,
  • evidencia požiadaviek konečných užívateľov,
  • tvorba projektových podkladov a užívateľských manuálov,
  • administrátorská konfigurácia produktu,
  • testovanie produktu, sledovanie jeho následnej implementácie a vykonávanie školení úžívateľov,
  • komunikácia s dodávateľom produktu pri riešení technických problémov,
  • release management - v spolupráci s kľúčovými užívateľmi a poskytovateľom produktu zabezpečuje manažment aktualizácii,
  • change management - identifikácia, zber a odporučenie požiadaviek na úpravu produktu.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • znalosť odbornej problematiky a prax v oblasti min. 2 roky
  • komunikačné a prezentačne zručnosti
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni min. B2
  • samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, iniciatíva
  • znalosť MS Office - pokročilý
  • vodičský preukaz skupiny B
  • bezúhonnosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
E-mail: poslať životopis