Можливість для людей з України

Strojník/čka

Personálna agentúra WORK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.6.2024
1 150 EUR/mesiac1150€ + príplatky + prémie do max. výšky 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava stroja na plnenie – čistenie, sterilizácia, sanitácia
- zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
- obsluha strojných zariadení pre plnenie produktov

- dodržiavanie a vedenie potrebnej dokumentácie
- nepretržitá kontrola produktu počas výrobného procesu podľa stanovených štandardov a pracovných postupov

- kontrola plynulého chodu kartónovačiek

- príprava výroby podľa plánu a technológií
- komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
- kontrola dátumu spotreby, váhy a obalu podľa procesnej zákazky
- dodržiavanie a vykonávanie predpísaných postupov čistenia a hygienických predpisov

- komunikácia a operatívne riešenie a odstraňovanie drobných porúch v priebehu výroby
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov – právomoc ukončiť výrobu v prípade nekvalitného produktu

- spolupráca s reklamačným oddelením
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovného postupu a zásad BOZP

- práca v nepretržitej prevádzke – 12 hod. zmeny

-stabilné zamestnanie v spoločnosti

-mesačné prémie

15%

Výška podľa dosiahnutého výkonu, vyplácané mesiac pozadu

-Valorizácia mzdy

-Nástupný bonus

600 €

Bonus je rozdelený na niekoľko častí:

- 100€/mes. v SD

- 300€ po 6 odpracovaných mesiacoch

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo,strojárstvo,technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax: -skúsenosť s nastavovaním strojov, liniek a akoukoľvek technikou (montáž plastových dielov v

- ochota pracovať na zmeny (denná/ nočná 12-hod. zmena)
- zodpovednosť, samostatnosť

- manuálna/ technická zručnosť
- flexibilita
- pracovná disciplína
- prax s prácou v strojárstve alebo FMCG výhodou

Spoločnosť Personálna agentúra WORK s.r.o. je držiteľom licencie agentúry dočasného zamestnávania.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4834522  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac