Logo PUELLAvone s.r.o.

Senior HR Manager

PUELLAvone s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude určená na osobnom pohovore, na základe Vašich preukázaných znalostí a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​V našej spoločnosti veríme, že úspech prichádza s oddanosťou, inováciou a podporou našich ľudí. Sme hrdí na našu kultúru a inovácie. Naša spoločnosť je lídrom vo svojom odvetví a neustále sa snažíme posúvať hranice – ako jednotlivcov, tak aj celej spoločnosti. Poď budovať niečo veľké s nami a pridaj sa k nám, poskytneme ti flexibilitu a podporu, ktorú potrebuješ pre dosiahnutie svojich cieľov. Získaj nový impulz, ktorý ťa nabudí.

Tvojou náplňou práce bude najmä:

  • Správa personálnych a firemných dokumentov tak, aby procesy a rozhodnutia spoločnosti boli v súlade s platnými právnymi predpismi,
  • podpora dlhodobého rastu a úspechu spoločnosti za účelom splnenia firemných potrieb aj potrieb zamestnancov,
  • implementácia nových procesov a politík s cieľom zefektívniť činnosti a zlepšiť pracovné prostredie,
  • spolupráca s vedením spoločnosti a ostatnými oddeleniami na projektoch týkajúcich sa ľudských zdrojov,
  • poradenstvo pre manažérov spoločnosti v oblasti HR,
  • navrhovanie personálneho obsadenia jednotlivých výkonných tímov,
  • vedenie pohovorov so zaujímavými uchádzačmi,
  • výhodou je, ak si predtým pracoval/a s niektorým s personálno-dochádzkovým systémom,
  • príprava a včasné vypracovanie podkladov pre mzdy (napr. spracovanie dochádzky, evidencia PN, OČR, príspevky na stravné, a pod.),
  • sledovanie zmien a HR trendov.

Ponúkame:

  • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja, pretože si ceníme potenciál každého jednotlivca a chceme mu poskytnúť prostredie, v ktorom môže naplno rozvinúť svoje schopnosti a talent,
  • príležitosť pracovať v dynamickom a inovatívnom prostredí,
  • voľné víkendy,
  • čas na relax a rodinu, pretože pracujeme od 7:00 do 15:30,
  • príjemný kolektív v pekných kancelárskych priestoroch,
  • každý mesiac produkty a vzorky zadarmo,
  • plus ďalšie produkty za zamestnanecké ceny,
  • komplexná HR pozícia s pestrou náplňou práce,
  • možnosť absolvovania vzdelávacích kurzov a aktivít,
  • budeš mať priestor na realizáciu, implementáciu svojich nových nápadov a procesov, ktoré zlepšia pracovné prostredie a podporia rast firmy aj zamestnancov,
  • stabilné postavenie v tíme a férové finančné ohodnotenie

Výberový proces bude pozostávať z troch kôl. Prvotný filter, či sa približuješ našim požiadavkám. V druhom kole sa uvidíme na on-line pracovnom pohovore. V treťom kole vyberieme najvhodnejšieho uchádzača. Pošli nám svoj životopis ešte dnes a naštartuj novú etapu v tvojom pracovnom živote. Radi si prečítame aj tvoj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment ľudských zdrojov

Ostatné znalosti

Google Workspace - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika

Počet rokov praxe

10

Očakávame:

  • Minimálne 10 rokov skúseností v oblasti HR,
  • výborné komunikačné, prezentačné a medziľudské zručnosti,
  • mal by si byť vysoko akčný jednotlivec so schopnosťou motivovať a inšpirovať ostatných,
  • perfektná znalosť legislatívy v oblasti firemno - zamestnaneckých vzťahov, pracovno-právnych vzťahov, BOZP,
  • efektívna deľba práce a skvelý time management.

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Našou víziou je ponúkať ľuďom produkty, ktoré prinesú do ich každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Janka a Petra
Tel.: +421918525153
E-mail: poslať životopis
ID: 4827100  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac