Administratívny pracovník / Koordinátor podpory predaja - hľadáme kreatívneho a organizačne zdatného človeka

RAJ BÝVANIA s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy za produkciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Administratívny pracovník / Koordinátor podpory predaja:
  • Vedenie administratívy spojenej s personálnym a obchodným oddelením
  • Prijímanie a odosielanie pošty
  • Zadávanie inzerátov na realitné servery
  • Telefonická a e-mailová komunikácia so záujemcami o nové bývanie, za účelom dohodnutia stretnutia s predajcom (cca 20% času)
  • Koordinácia marketingových a propagačných akcií s marketingovým oddelením
Ďalšie typické úlohy pre pozíciu:
  • Zabezpečenie a koordinácia administratívnych činností v rámci oddelenia
  • Príprava a spracovanie dokumentácie pre obchodné a marketingové oddelenie
  • Účasť na koordinácii a organizácii Dni otvorených dverí a firemných akcií

Na pozícii Administratívny pracovník / Koordinátor podpory predaja budete pracovať v tíme a vašou úlohou bude zabezpečiť efektívne fungovanie oddelenia. Typický deň na tejto pozícii bude zahŕňať vedenie administratívy, komunikáciu so záujemcami o nové bývanie a koordináciu marketingových a propagačných akcií. Pracovná doba na tejto pozícii bude 8 hodín denne, od pondelka do piatku.

  • Pracuješ v príjemných, nových, klimatizovaných priestoroch s vlastnou kanceláriou.
  • Máš možnosť pracovať na dynamických a kreatívnych projektoch, kde uplatníš svoje komunikačné zručnosti.
  • Pracuješ s dobrým a mladým kolektívom, kde nájdeš nových kamarátov a možnosti pre rast.
  • Môžeš získať bonus na vlastný dom a flexibilnú zložku mzdy závislú od tvojich výsledkov.
  • Nemusíš sa obávať o hornú hranicu mzdy, tá nie je ohraničená.
  • Máš nárok na 13. plat a ďalšie bonusy v rámci odmeňovacieho systému.
  • Získavaš príležitosť pre rýchly kariérny rast a možnosť zúčastňovať sa na vzdelávacích programoch a školeniach.

Záujemcov o danú pozíciu poprosíme zaslať životopis aj na tento e-mail: [email protected].
Ďalej priložte k tomuto životopisu aj vo worde napísaný list, kde uvediete dôvody, prečo ste vy vhodným kandidátom/kandidátkou na pozíciu "Koordinátor podpory predaja / Administratívny pracovník" a prečo máte záujem práve o túto pozíciu.
V súbore Pri písaní použite typ písma ARIAL, veľkosť písma 12. Na záver uveďte svoje meno rovnakým typom písma vo veľkosti 16 v zelenej farbe.

Po preštudovaní životopisov a vášho listu budeme oslovovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod, manažment, reality, administratívna práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, priateľskosť a čestnosť
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Sledovanie viacerých procesov súčasne
  • Nutnosť rýchlej adaptácie
  • Vyžadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • skúsenosti s administratívnou prácou, práca s PC (MS Office, Google )
  • dobré organizačné a časové plánovanie, schopnosť pracovať v tíme, kreativita a inovatívnosť

Sme dynamická spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavby rodinných domov, kúpi a predaja nehnuteľností. Okrem výstavby rodinných domov na kľúč realizujeme aj vlastné investičné developerské projekty. Naším hlavným cieľom je pomôcť čo najviac ľuďom dostať sa z bytu do domu. Okrem toho v portfóliu našich služieb máme kompletné právne, stavebné, projektové a finančné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826298  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac