Operátor výroby - montáž ventilov

RUDOS RUŽOMBEROK , s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička
850 EUR/mesiacplatové ohodnotenie po zaučení od 1150 € (základ od 950 € + do 20% odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručných kolegov na jednoduché montážne práce do výroby - práca vhodná pre ženy / mužov. Montáž ventilov - komplet zaškolenie, predošlá skúsenosť výhodou.

1-zmenná prevádzka 6.00 - 14.30 (pondelok - piatok)

Práca v príjemnom, modernom, čistom prostredí a dobrom kolektíve.

Príspevok na stravu nad rámec zákona
Príspevok pri životných udalostiach
Príspevok na regeneráciu
Vitamínový balíček

Firma organizuje pravidelne firemné a turistické akcie, kapustnicu a iné aktivity. Poskytuje pravidelné odborné a osobnostné školenia.

Pre dlhoročných zamestnancov finančný bonus vo výške 1 - 4 týždennej dovolenky.

Prosím o zaslanie stručného životopisu. ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vybraných budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
chuť pracovať a učiť sa

Spoločnosť RUDOS RUŽOMBEROK s.r.o. vznikla v roku 1996. Z malej firmy sme sa rozrástli na stredne veľkú spoločnosť, ktorá rozšírila svoje aktivity o obchodnú činnosť.

Naším poslaním je byť flexibilným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti koľajových vozidiel, stlačeného vzduchu, hydro-eko systémov a strojárskej výrobe. V rámci nášho portfólia sa snažíme poskytnúť klientovi komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, vypracovanie návrhov, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.

Aktuálne máme v našej spoločnosti viac ako 80 stálych zamestnancov a ďalších spolupracovníkov. Našou snahou je byť spoľahlivým obchodným partnerom s čo najlepšími produktami a službami pre našich zákazníkov aj vďaka neustálym investíciám do priestorov, zariadení a informačného systému.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Konečná
Tel.: +421918361755
E-mail: poslať životopis
ID: 4747175  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac