Logo Seesame, s.r.o.

Team Asistent - Public Affairs

Seesame, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacZávisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent/študentka na vysokej škole a zaujíma ťa politické a spoločenské dianie?
Máš rád/rada témy spojené so životným prostredím a udržateľnosťou?
Rád/rada komunikuješ s ľuďmi a učíš sa nové veci?
Máš analytické myslenie a vieš dobre písať po slovensky aj po anglicky?
Považuješ sa za človeka, ktorý je zodpovedný tímový hráč?
Nebojíš sa výziev a chceš byť súčasťou zaujímavých kampaní?
Potom hľadáme možno práve teba do nášho Public Affairs tímu na pozíciu tímového asistenta.

Pridaj sa do Public Affairs tímu, ktorý prepája svety súkromného a verejného sektora. Slovenským aj zahraničným firmám pomáhame orientovať sa v zložitom politickom a legislatívnom prostredí. Budujeme stratégie a radíme klientom, ako reagovať na vznikajúce riziká a príležitosti. Vysvetľujeme komplexné problémy ľudskou rečou a komunikujeme so štátom či verejnosťou.

Denne sme v kontakte s verejnými inštitúciami, monitorujeme aktuálne dianie a získavame insighty. Organizujeme odborné diskusie, okrúhle stoly a tlačové konferencie. Naša práca však nie je len o vzťahoch s politikmi, zákonoch a advokácii. Tvoríme kreatívne komunikačné kampane založené na dátach, digitálnych riešeniach a storytellingu.

Hľadáme niekoho, kto doplní náš tím a bude mať na starosti:

✅Desk research: príprava a vyhľadávanie podkladov pre strategické dokumenty.
✅Monitoring: monitorovanie médií, príprava reportov pre klientov a vyhľadávanie príležitostí pre ďalšiu komunikáciu.
✅Projektová koordinácia: pomoc s koordináciou projektov, komunikácia s médiami a dodávateľmi.
✅Organizačná výpomoc: pomoc s organizáciou podujatí (konferencie, diskusie, mediálne eventy).

Čo ponúkame:

✅zaujímavý plat a atraktívny systém benefitov (mávame letný aj vianočný plat a navyše koncoročný bonus; dokopy môžeš mať až 14,6 platu za rok; okrem toho má každý zamestnanec edufond na vzdelávanie a super zamestnaneckú appku - viac o nej a benefitoch s ňou spojených nájdeš na našej stránke);

✅spolupráca na zaujímavých a kreatívnych projektoch top zahraničných aj slovenských značiek;
✅techniku a služby, ktoré k práci potrebuješ (PC, mobil, taxík, prípadne povieš ty);
✅možnosť pracovať v peknom office s dobrým kávovarom, ale aj z domu;
✅primerane flexi pracovný čas;
✅firemné akcie zamerané na zábavu, ale aj podporu duševného zdravia.

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

✅aktívny a iniciatívny prístup, schopnosť doťahovať veci do konca;
✅samostatné myslenie a organizačné schopnosti;
✅zodpovednosť a asertivita;
✅aktívne ovládanie anglického jazyka – slovom a písmom;
✅predchádzajúca pracovná skúsenosť je výhodou.

Prečo Seesame?

Byť lídrom na trhu už viac ako 27 rokov nie je len tak – neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku našich služieb, rozvíjame naše zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie, PR, digitálu, naučíš sa, ako fungujú odvetvia našich klientov, ako napr. kampane pre neziskovky, brand & lifestyle PR či employer branding. Bonusom bude zázemie agentúry s dlhoročnými skúsenosťami, bohatým odmeňovacím systémom a hravo-sarkastickým tímom viac ako 50 kolegov.

V Seesame nájdete skúsený tím špecialistov na komunikáciu.
Vieme, čo formuje správanie ľudí, a robíme veci, ktoré prinášajú výsledky vo vzťahoch aj podnikaní.

Seesame poskytuje komunikačné poradenstvo a služby pre významné firmy a značky na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.
Viac na www.seesame.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4834149  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac