Kuriér/ka Ružomberok

Slovak Parcel Service

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého tímu hľadáme šikovného kuriéra, ktorého baví šoférovanie a práca s ľuďmi. Všetkých neskúsených uchádzačov zaučíme, netreba sa báť. Vo všetkom Vám budeme plne nápomocní. Práca nie je na TPP.

Náplň práce:
- od pondelka do piatka
- ráno nakládka balíkov v depe v Ružomberok

- doručovanie/vyzdvihnutie balíkov vo zvolenom regióne Ružomberok a Dolný Kubín.
- skenovanie zásielok
- komunikácia so zákazníkmi

Čo od teba vyžadujeme:
- vodičský preukaz sk. B
- živnosť
- čistý register trestov
- zodpovedný prístup k práci, k pridelenému autu a príjemné vystupovanie

Na čo sa môžeš u nás tešiť:
- mzda vo výške 1500€ a viac + 50€ bonus za odpracovaný celý mesiac a iné (upresnenie na pohovore)
- tringelty podľa šikovnosti kuriéra, aj do 200€
- uhradená faktúra ešte pred splatnosťou, vždy do cca 15. v mesiaci
- služobný mobilný telefón a tablet plne k dispozícií
- zdarma pracovné oblečenie
- dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- mladý a priateľský kolektív
- Začíname ráno o 05:00 a končíš podľa šikovnosti (medzi 14-17h.) – Pracuje sa iba od PONDELKA do PIATKU štátne sviatky voľno

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a ozvi sa

Na email [email protected] alebo volaj 0904708368

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-spoľahlivosť
-komunikatívnosť
-bezúhonnosť
-skúsenosť s prácou kuriéra výhodou

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Pokračuje v činnosti pôvodnej firmy IN TIME ČSFR s.r.o., ktorá už niekoľko rokov predtým poskytovala služby expresnej prepravy zásielok v bývalom Československu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vincent Homza
E-mail: poslať životopis
ID: 4570358  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac