Trainee/brigádnik na odbore riadenia kreditného rizika

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame ideálnu príležitosť pre študenta 3. až 4. ročníka VŠ s ekonomickým/finančným zameraním, pri ktorej budeš môcť previazať svoje teoretické vedomosti s reálnym fungovaním v praxi.

Prioritne ide o investíciu do seba, pretože už počas školy môžeš získať neoceniteľné praktické skúsenosti z oblasti bankovníctva, vďaka ktorým budeš mať pri vstupe na pracovný trh výrazný náskok voči konkurencii.
Do všetkého ťa postupne zaučíme, pričom ochotný a priateľský kolektív je u nás samozrejmosťou.

Ako by mohol vyzerať ideálny kandidát?
- chce na sebe pracovať, učiť sa nové veci a získavať nové zručnosti
- je odhodlaný a vytrvalý pri dosahovaní cieľov
- vie sa orientovať v súvahe a výsledovke
- pozná základné princípy podvojného účtovníctva
- pozná základy finančnej analýzy
- ovláda Excel na pokročilej úrovni
- analytické myslenie a zmysel pre detail je veľkou devízou
- je študentom 3., resp. 4. ročníka VŠ s ekonomickým/finančným zameraním

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na: "Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 4666862  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.