Predavačka/predavač

STAVCHEM s.r.o.

Miesto práce
STAVCHEM | Farby Laky Stavebniny, Kollárova, Martin
Termín nástupu
jún 2024
900 EUR/mesiac+ odmeny na základe výkonu práce, príplatky za sobotu, príplatky za prácu nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj materiálu cez pokladňu v predajni, starostlivosť o zákazníkov prichádzajúcich do predajne, spokojní zákazníci najlepšia vizitka, poradenstvo a doporučenie správneho produktu, vykladanie tovaru v predajni.

nákup tovaru za zamestnanecké zľavy, technické a obchodné zaškolenie, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti na trhu 27 rokov, príjemné pracovné prostredie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, preplácanie rekreačných poukazov, odmeny pri životných jubileách, finančný príspevok na stravovanie

životopis so sprievodným listom (motivačný list) zasielať na: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Znalosť produktov v oblasti farieb a lakov vítaná, ale nie je to podmienka, komunikatívnosť, pracovitosť, tímová práca, samostatnosť.

predaj stavebných hmôt a zatepľovacích systémov
predaj farieb lakov a lazúr, miešanie farieb a omietok,
kolorovacie centrum,
maloobchod,veľkoobchod

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Emília Chomová
Tel.: +421905326646
E-mail: poslať životopis
ID: 4834797  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac