Montážny pracovník

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o.

Miesto práce
Stavebná 23, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď - dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiac- Odmeny podľa podaného výkonu - Preplatené nadčasové hodiny - Stravné formou cestovných príkazov - 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž oceľových konštrukcií a zámočníckych výrobkov.
  • Podieľanie sa na príprave materiálov a výrobkov pre montáž.
  • Práca v tíme.
  • Pracovná doba je 8 hodín denne a zahŕňa prestávku na obed a ďalšie prestávky podľa potreby.

  • Stabilné pracovné prostredie s dlhoročným pôsobením na trhu, čo vám zaručí istotu a bezpečnosť v pracovnom živote.
  • Okrem základného platu vám ponúkame aj 13. a 14. plat, čo znamená, že budete mať na konci roka na účte oveľa viac peňazí. Rovnako máte nárok aj na diéty, vyplácané na konci mesiaca v hotovosti.
  • Jednozmenná prevádzka s atraktívnou pracovnou dobou.
  • K dispozícii potrebné pracovné oblečenie, vrátane všetkých pomôcok.
  • Nadobudnutie nových pracovných skúseností a zručností v oblasti montáže.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zaslať na e-mailovú adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

zváranie oblúkovým zváraním - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Čítanie výkresovej dokumentácie je výhodou.

Schopnosť tímovej práce a samostatnosť.

Znalosť zvárania oblúkovým zváraním - zváranie obalenou elektródou 111.

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o. sa dlhodobo venuje stavebnej a remeselnej činnosti. Zaoberá sa výrobou a montážou zámočníckych výrobkov a oceľových konštrukcií. Viac na www.kovo-sklo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4826813  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac