Obchodník pro Google služby - Slovensko / Maďarsko / Kypr

STREEWVIEW CZECH s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte se součástí našeho týmu ve společnosti VIEW, certifikovaném partnerovi Google, který se specializuje na tvorbu Google Street View, správu Google Moje Firma a kampaní Google Ads v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, na Kypru a v Srbsku.

Hledáme nové talenty do našeho prodejního oddělení pro Maďarsko, Slovensko a Kypr.

Vaší rolí bude zpracovávat poptávky, hledat nové obchodní příležitosti a pečovat o stávající klientelu. Hledáme ambiciózní jedince, kteří mají rádi práci s klienty a jsou ochotni se učit novým věcem. Vaším cílem bude poznat potřeby klienta a navrhnout mu správné řešení.

Přidejte se k nám a pomozte nám překonávat obchodní standardy s našimi produkty, jako jsou virtuální prohlídky Google Street View, správa firemního profilu na Google (Moje Firma) a reklamní kampaně Google Ads.

Těšíme se na Vás v našem týmu a nabízíme možnost práce i z domova, kde se nebudete nudit a budete mít šanci růst společně s námi. Pošlete nám své CV a rádi Vás zaškolíme a podpoříme Vás ve Vašem profesním rozvoji.

Zamestnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení přímo úměrné k výkonu
- možnost dlouhodobé spolupráce
- multisport karta
- možnost vyplácení každý týden
- firemní akce a teambuildingy
- týmové soutěže
- firemní telefon a neomezený tarif jsou samozřejmostí.
- přátelský tým, uvolněná atmosféra.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, marketing

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme certifikovaným partnerom spoločnosti Google pre realizáciu Google Street View, Google Moja Firma a Google Ads pre celú Európu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Gerber
E-mail: poslať životopis
ID: 4826429  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac