Vodič MKD

Miesto práce

Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

  • Riadenie nákladného motorového vozidla za účelom prepravy tovaru zo Slovenska (Šaľa/Trnava) do Talianska (Neapolu a okolie) a späť – jedna nakládka, jedna vykládka
  • Používanie GPS a cestovnej mapy na presné lokalizovanie miesta dodania tovaru
  • Udržiavanie komunikačného spojenia s dispečingom
  • Odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi
  • Čerpanie pohonných hmôt na čerpacích staniciach
  • Kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla
  • Nahlasovanie poruchy v prípade jej vzniku
  • Dodržiavanie pravidelných zákonom stanovených prestávok na odpočinok
  • Trvalo priradené vozidlo Volvo FH Euro 6, náves Schmitz

Požadujeme

  • Prax vo vedení nákladného motorového vozidla min. 2 roky
  • Vodičský preukaz na nákladné motorové vozidlo
  • Platná digitálna tachografová karta
  • Platná KKV
  • Platné lekárske a psychologické vyšetrenie
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Komunikatívnosť
  • Slušné vystupovanie
  • Znalosť cudzieho jazyka výhodou

Ponúkame

  • Základná mzda od 866 € / mesačne + 1400 € paušálne výdavky (300 € / týždenne za odjazdenú prepravu + 100 € / mesačne za odpracovaný mesiac bez OČR alebo PN + 60 € príspevok na dochádzanie + 20 € na mobil +30 € na oblečenie)
  • Cestovné poistenie a poistenie zodpovednosti za škodu hradené zamestnávateľom
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodnú logistickú spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 81107
Mobil:
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava