Reagujte bez životopisu

Nehovoríš po anglicky a nemáš ani veľa skúseností ? Poď s nami do Holandska - balenie a triedenie ovocia a zeleniny. Mzda až do 26,54€ brutto / hod.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, každý týždeň
13,27 - 26,54 EUR/hod.•Od 1. júla 2024 sa základná mzda zvyšuje na 13,68€ brutto / hod. •Vodič firemného auta dostáva extra bonus 6€ na deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v Holandsku, no nemáš veľa skúseností a ani nehovoríš po anglicky? To vôbec nevadí.

Balenie a triedenie ovocia a zeleniny je práca ako stvorená pre Teba.

Pracovná náplň:

• balenie a triedenie ovocia a zeleniny ako je avokádo, hrozno, pomaranče, paprika a mnohé iné.
• kontrola kvality

• teplota na pracovisku je 3 - 8 °C stupňov

Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry.

Ženy sú zodpovedné najmä za kontrolu kvality, triedenie a balenie, zatiaľ čo muži vykonávajú fyzicky náročnejšiu prácu a to ukladanie ovocia a zeleniny na pracovné stoly, stroje, ukladanie už zabalených škatúľ či prepraviek na palety a pod.

Pracuje sa na 1, alebo 2 zmeny (podľa potreby zamestnávateľa).

Možné sú aj nadčasy a práca v sobotu (podľa potreby zamestnávateľa).

Podrobné informácie o pracovnej ponuke nájdete tu:

• Výborné mzdové ohodnotenie

• Vodič firemného auta dostáva extra bonus 6€ na deň

• K základnej mzde dostávate príplatky za prácu nadčas, víkendy a sviatky 125% - 200%

• 8,33 % holiday money (ku mzde Vám zamestnávateľ vypláca

  dovolenkový príspevok)

• Mzda je vyplácaná týždenne

• Viete si uplatniť vrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie

Čítaj ďalej:

• Káva, čaj ZDARMA - pred začatím práce, počas prestávok, aj po práci si môžete vychutnať nápoj zdarma

• Pracujete pre stabilnú spoločnosť

• Dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu

• Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom - 2 lôžkové izby

• Doprava z/do práce zabezpečená ZDARMA zamestnávateľom (auto, autobus)

• Nízke náklady na vycestovanie

• Sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené

• Starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení

  všetkých registračných povinností v Holandsku vrátane BSN čísla

Pošli nám svoj životopis ešte dnes na [email protected] a my sa Ti určite ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pracovať budete pre stabilné spoločnosti, ktoré sú jednotkami na trhu vo svojom obore. Ide o spoločnosti s pevným zázemím, ktoré sú lídrami v odvetví spracovania a distribúcie potravinárskych produktov, najmä ovocia a zeleniny ako sú napr. avokádo, hrozno, pomaranče, paprika a mnohé iné. Spoločnosti, ktoré majú dlhoročné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, potravinársky priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí s dobrou fyzickou kondíciou, ktorí budú na prácu zaučení.

Nie je potrebná znalosť cudzieho jazyka.

vodičský preukaz výhodou, nie je však podmienkou (vodič firemného auta dostáva extra bonus 6€ na deň)

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827399  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.