Hľadáme študentov na letnú brigádu do výroby - Pracuj počas prázdnin a zarob si

Veeser Plastic Slovakia k.s.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.nadštandardný nočný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete odoberať hotové výrobky z pásu stroja a vykonávať jednoduché montážne práce.
  • Budete kontrolovať kvalitu výrobkov.
  • Zabezpečíte  čistotu a poriadok na pracovisku.

- možnosť vlastného rozvrhnutia pracovných zmien ( ranná, poobedná, nočná)
- príspevok na stravu
- čisté pracovné prostredie

Brigáda vhodná pre študentov nad 18 rokov, nutné potvrdenie o návšteve školy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 72 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou výliskov a konštrukčných celkov z plastických hmôt, návrhom a výrobou vstrekovacích foriem aj pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Beoková
E-mail: poslať životopis
ID: 4826934  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.