Upratovačka/upratovač

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
na základe vzájomnej dohody
717,2 EUR/mesiacPráca je na 80 % úväzok čomu zodpovedá mesačná mzda v hrubom 717,20 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežné upratovanie vrátane vynášania odpadkov, čistenie kobercov vysávačom , umývanie podláh, dezinfekcia sociálnych zariadení, čistenie okien , interiérov, exteriérov, výmena záclon alebo závesov a pod.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce,
príspevok na stravovanie,
príspevok na DDS,
práca v centre Bratislavy

Uchádzači o miesto upratovačka/upratovač prosím zasielajte svoju ponuku MAILOM na kontakt: [email protected], prípadne telefonicky: 02/59303520
Na základe zaslaného životopisu budú tí záujemcovia, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť , spoľahlivosť, aktívny prístup k práci.
Pracovná doba od 6,00 hod. do 12.00 hod.
Prax vítaná.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Mazáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4834452  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 717,2 EUR/mesiac