Front Office Manager v zariadení sociálnych služieb.

WBA Holding

Miesto práce
Jablonové
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 050 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie (po skončení skúšobnej doby)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj služieb prostredníctvom infolinky a osobných stretnutí s potenciálnymi
klientami,
- aktualizácia databázy záujemcov (databáza záujemcov),
- recalling záujemcov (infolinka, Cygnus),
- aktualizácia databázy klientov podľa oddelení (databáza na serveri) - nove nástupy,
ukončenia pobytov, exity (klienti podľa oddelení a aj cygnus), aktualizácia databázy
klientov,
- štatistiky infolinky, štatistika osobných stretnutí a nástupov, štatistiky klientov,
- spracovanie podkladov k fakturácii (doplnkové služby, výjazdy klientov a lieky,
- odoslanie vystavených faktúr klientov,
- spracovávanie priemerne počtov klientov na jednotlivých oddeleniach (výsledovka hz),
- tlač faktúr z pohody,
- zástup na osobných stretnutiach s klientmi,
- zodpovednosť za zápis klientov keď opúšťajú zariadenie (oproti podpisu) alebo keď
prichádzajú (hlásiť telefonicky sestričke) – platí aj pre vychádzky, kde ide rodinný
príslušník ako sprievod,
- zodpovednosť za zápis všetkých návštev,
- zodpovednosť za nahlásenie každej návštevy za klientom sestričke, za nahlásenie,
návštevy za pracovníkmi konkrétnemu pracovníkovi,
- došlé faktúry a ich spracovanie, spolu aj s objednávkou (docflow),
- zodpovednosť za kľúče zariadenia,
- zodpovednosť za zapečatenie kľúčov u sestričiek,
- prehľad o cudzích osobách nachádzajúcich sa v objekte v čase od 9.00 – 18.00 hod.,
- kontrola všetkých vchodov a ich uzamknutie po 18,00 hod. (dielnička, vstupná zadná
brána, únikový východ pri práčovni),
- odpis EPS,
- administratívna podpora vedúcim pracovníkom zariadenia,
- odosielanie a príjem pošty, evidencia došlej pošty, preberanie dôchodkov klientov,
- pomoc pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov,
- sprostredkovanie tlmočenia a osobnej asistencie.

​• príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
​• nadštandardné zázemie zamestnancov,
​• možnosť odborného rastu a vzdelávania,
​• v rámci permanentného vzdelávania usporadúvame kreditované odborné semináre pre sestry priamo u nás v zariadení,
​• stravovanie za zvýhodnené zamestnanecké ceny,
​• preplácanie časti cestovných nákladov,
​• zabezpečené ubytovanie,
​• vernostný bonus ku mzde,
​• ako sociálny bonus má každý zamestnanec právo po skončení skúšobnej doby 1x mesačne na masáž a 2x mesačne na termoterapiu, v čase osobného voľna.​

Zašlite nám svoj CV a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu 3 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona, budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

WBA Holding je silná a neustále rastúca skupina viac než tridsiatich nezávislých spoločností s dlhoročnou podnikateľskou históriou, súkromným kapitálom a medzinárodným pôsobením. Buduje svoju firemnú politiku na odbornosti, profesionalite a spoľahlivosti viac než 130 zamestnancov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lýdia Alföldyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4828537  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac