Vychovávateľ

Základná škola Levice

Miesto práce
Pri podlužianke 6, Levice
Termín nástupu
2024-08-22

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
681

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
- dobrá úroveň ovládania PC : Word, Excel, PowerPoint, Outlook, EduPage, Teams, internet, Canva

Vzdelanie
- vzdelanie v odbore vychovávateľstvo
- práca v tíme - profesionalita a odbornosť
- zodpovednosť
– samostatnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- schopnosť načúvať
- tvorivosť v hľadaní nových možností
- empatický a láskavý prístup k deťom
- kultivovaný slovný prejav
- ochota pomáhať
- zmysel pre spolupatričnosť
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť

Ďalšie požiadavky
Sme škola plná veselých ľudí, ktorí svoju prácu robia s láskou a so zanietením. Ak máš chuť byť našou súčasťou a robiť veci inak, pridaj sa k nám! Hľadáme predovšetkým fajn človeka, ktorý má vzťah k deťom a záujem na kvalitnom vzdelaní a školstve. Zaujímajú ho inovatívne postupy, personalizované vzdelávanie a úzka spolupráca s rodinou. Nehľadáme hocikoho. Hľadáme vychovávateľa s charakterom, progresívnym myslením, lojálneho a dynamického. Vychovávateľa, ktorý sa vie tešiť na svoju prácu a robí ju s láskou. My Vám za to poskytneme rodinnú atmosféru v príjemnom prostredí. Naša škola má moderné vybavenie, ktoré budete môcť využívať pri výučbe. Ponúkame Vám prácu v prostredí, kde sa ako k deťom, tak aj ku svojim zamestnancom správame s rešpektom a spoločne s rodičmi vytvárame vzájomne spolupracujúcu komunitu. Ak ste sa dočítali až sem, máte požadované vzdelanie a táto ponuka Vás zaujala, pošlite nám CV a žiadosť.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Mária Kováčiková
Tel.: 0945456152
E-mail: poslať životopis
ID: 4834184  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.