Pomocná sila do kuchyne

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
955 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomoc pri príprave a výdaji jedál, zbieranie a umývanie použitého riadu, udržiavanie čistoty v jedálni a kuchyni, príprava surovín na spracovanie, umývanie riadu a vybavenia kuchyne

5 dní dovolenky navyše, polročné odmeny, príplatky za soboty, nedele, sviatky, výhodný pracovný čas, stabilné dlhoročné zamestnanie, príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Informácie o výberovom konaní

pozícia sa obsadzuje na dobu určitú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie závažnej činnosti v potravinárstve

zodpovednosť, precíznosť, manuálna zručnosť,

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832533  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac