Reagujte bez životopisu

murár

HROMEX, s.r.o.

Miesto práce
Bulharská 44, Trnava
Termín nástupu
13.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacVyplácanie záloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebná činnosť

Práca v Trnave a blízkom okolí,rozvoz na stavby vrátane dovozu s výrobného  sídla spoločnosti v Trnave na Bulharskej 44,platba záloh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Murár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Aktivita,zdravotná spôsobilosť na danú prácu

Stavebná spoločnosť zamestnáva okrem živnostníkov väčšinou svojich pracovníkov v trvalom pracovnom pomere alebo na dohodu o pracovnej činnosti,tým pádom je predurčená na atypickú výstavbu v pozemnom staviteľstve,ktorú prioritne realizuje.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4822619  Dátum zverejnenia: 4.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac