Hľadáme niekoho ako si ty na pozíciu asistenta manažéra! MZDA 9,85€/hod + stravný lístok 5,85/deň.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vajnory, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
9,85 EUR/hod.9,85€/hod brutto + príplatky za prácu cez víkend a stravný lístok 5,85€/deň

Popis práce

Máme pre vás ponuku, kde využijete a budete aj naďalej rozvíjať svoje pracovné skúsenosti! Hľadáme asistenta/asistentku manažéra predajne vo Vajnoroch so skúsenosťou práce v potravinách.

Náplň práce:

- Organizácia konkrétnej pracovnej zmeny
- Práca na pokladni s hotovosťou a doplňovanie tovaru na predajnú plochu
- Práca na predajnej ploche a v sklade predajne

Tak nezmeškaj túto príležitosť a pridaj sa k nám!

Ponúkame

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Príjemné pracovné prostredie v priateľskom tíme
- Finančný príspevok na stravu - 5,85 €
- Práca na trvalý,skrátený pracovný pomer

Požadujeme

- Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou, výučným listom
- Skúsenosti s potravín/obchodu/maloobchodu
- Čistý výpis registra trestov (výpis sa dá vybaviť na každej pošte)
- Potravinársky preukaz

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Ondrijová
Tel.: +421905259589
E-mail: poslať životopis
ID: 4832898  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 9,85 EUR/hod.