Claim supervisor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
3 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME SPOĽAHLIVÝCH A ORGANIZOVANÝCH ŠPECIALISTOV V ODBORE POSIŤOVNÍCTVA DO POPREDNEJ RENOMOVANEJ SPOLOČNOSTI!
Máte skúsenosti v odbore poisťovníctva alebo z pozície likvidátora? Komunikácia v angličtine Vám nie je cudzia? Nebojíte sa výziev a premýšľate nad krásnym kariérnym rastom? V tom prípade máme pre Vás krásnu zaujímavú pracovnú ponuku do spoločnosti, ktorá je špička na trhu v odbore poistenia! :)

Čo bude Vašou náplňou práce:
- riešenie poistných udalostí v súlade so zákonom a legislatívnymi poistnými podmienkami
- dodržiavanie časových limitov pre spracovanie poistnej udalosti v súlade s internými pravidlami a štandartnými požiadavkami
- efektívne riadenie požiadavok za oddelenie
- zodpovednosť za rozširovanie a udržiavanie znalostí systému, interných postupov, produktov, právnych predpisov, daní a externých skúseností
- podpora obchodných cieľov
- podpora a vedenie zamestnancov oddelenia, ich motivácia, ohodnotenie
- tvorba, aktualizácia a úprava dokumentácie
- spolupráca so zákazníckym oddelením, finančným a právnym oddelením a ďalšími neoddeliteľnými a dôležitými oddeleniami spoločnosti

- 13. mzda
- homeoffice 3 dni v týždni
- flexibilná pracovná doba
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- dynamické prostredie, elitný a spolupracujúci obchodný tím
- bezplatné životné poistenie a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
- podpora dôchodkového sporenia
- uznávanie životných a pracovných jubileí
- systém benefitov cafeteria
- jazykové vzdelávanie
- kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- min. SŠ vzdelanie
- AJ na komunikatívnej úrovni B1
- znalosť poistného trhu, znalosť oblasti životného alebo úrazového poistenia
- 5 rokov praxe v odbore poisťovníctva, min. 3 roky praxe likvidátora
- práca MS Office, MS Word a MS Excel na pokročilej úrovni

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Siváková
E-mail: poslať životopis