Barista, Obsluha ( Prevádzkový pracovník )

SNACK GROUP s.r.o.

Miesto práce
Kadnárova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 270 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 5€ za hodinu v čistom + odmeny, bonusy a tringelty ...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov a komunikácia s nimi,
Príprava a predaj našich výrobkov a tovarov,
Udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke,
Objednávky a vyúčtovanie,
Kontrola správneho chodu prevádzky.

- Nadštandardné platové podmienky a možnosť postupu na vyššie pozície v krátkej dobe
- Navýšenie mzdy už po 1. mesiaci, ďaľšie zhodnotenie mzdy po 3. a 6. mesiaci
- Denné príplatky
- Príplatky za nadčasy
- Zľavy na naše chutné produkty
- Práca v mladom tíme ľudí , ktorý sú do svojej práce zamilovaní
- Možnosť karierneho rastu v krátkej dobe

Pridajte sa k nám a môžete aj vy prispieť k zveľadeniu úžasnej myšlienky priniesť do modernej doby kus tradície a tiež pomôcť s rozvojom úžasných miest s nezameniteľnou atmosférou.

Aktuána ponuka práce je pre prevádzky: / DOMČEK MEDICKÁ / ZMRZLINKA RAČA / ZMRZLINKA KRASŇANY / - na pozície - prevádzkový pracovník / Vedúci Zmeny / Vedúci prevádzky /
Prijmeme milú a pracovitú posilu do niektorých z naších malých, útulných Kaviarní - Zmrzlinární na pozíciu - čašník / barman / obsluha. Naše prevádzky sú trvalo otvorené a preto je práca v našej spoločnosti stabilná a s veľkými výziami pre korektných, pracovitých a spolahlivých pracovníkov.
Skúsenosti v obore nie sú podmienkou ( nášho nového kolegu radi zaučíme ), avšak sú vítané a môžu byť nápomocné pri zaúčaní, či pri možnosti karierneho rastu na ďalšie pozície ako vedúci zmeny, či vedúci prevádzky a daľšie.

Životopisy poprosíme zasielať na email [email protected]
Tel.kontakt: +421 904 565 284
www.zmrzlinka.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

prax v gastronómii / kaviarni / zmrzlinárni je vítaná

Sieť Kaviarní / Zmrzlinární s myšlienkou priniesť kus tradície a pohody do modernej doby s nezameniteľnou atmosférou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovensko Zmrzlinka
Tel.: +421904565284
E-mail: poslať životopis
ID: 4832524  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 270 EUR/mesiac