Skladník pre oblasť lesnej techniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.7.2024
Od 1 300 EUR/mesiacVýsledná výška základnej mzdy môže byť aj vyššia a bude stanovená na základe skúseností kandidáta + 13. a 14. plat + mesačné prémie na základe definovaných parametrov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna zručnosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok je vstupenka k Vášmu novému zamestnaniu.

​Pre nášho klienta, stabilnú spoločnosť - novootvorené predajno-servisného stredisko pre špecializované lesnícke stroje prémiových značiek - harvestory JOHN DEERE a špeciálnu manipulačnú techniku SENNEBOGEN hľadáme zodpovedného kandidáta na pozíciu SKLADNÍK PRE LESNÚ TECHNIKU.

Hľadáme človeka, ktorý chce pracovať pre stabilnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a prémiovou značkou v stabilnom prostredí. Ideálne má skúsenosti aj so skladom, alebo prácou v sklade, nie je to však podmienkou. Zároveň je výhodou aj znalosť mechanizmov lesnej techniky.

​Výhodou je, že práca sa vykonáva na 1 zmenu.

​Podstatou tejto pracovnej pozície je teda práca v sklade, t. j. príjem, príprava a výdaj nástrojov a spotrebného materiálu zo skladu. Súčasťou práce je aj prenášanie menších váh (do 5kg) a obsluhovanie paletového vozíka. Samozrejmosťou je dodržiavanie BOZP/PO opatrení a predpisov, zaisťovanie bezpečnosti tovaru, ako aj udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach, udržiavania čistoty a poriadku na pracovisku.

Tím sa aktuálne vytvára, uvítame preto niekoho s chuťou sa realizovať, prispievať nápadmi, navrhovať riešenia a akceptovať prácu v meniacich sa podmienkach.

Činnosti vykonávané na tejto pozícii sú:

​​• príjem, príprava a výdaj nástrojov a spotrebného materiálu zo skladu
​• včasný prísun a príprava materiálu k jednotlivým pracoviskám
​• príjem, evidencia a uskladnenie tovaru a nástrojov

• občasná manuálna činnosť (napr. skladanie hydraulických hadíc,..)

•spolupráca a komunikácia s kolegami v servise(možná účasť pri riešenínadštandardných závad a problémov)

​• manipulácia s paletovým vozíkom

​Pre nového kolegu spoločnosť ponúka kompletné zázemie plne vybavenej novej dielne – servisného strediska. Súčasťou adaptácie môže byť aj školenie v Čechách. Všetky náklady s tým spojené hradí zamestnávateľ. Samozrejmosťou je kvalitné pracovné oblečenie a pomôcky.

​Úspešný kandidát sa v rámci svojej adaptácie a následného rozvoja môže spoľahnúť na všestrannú pomoc od skúsenejších kolegov a kompletnú podporu vedenia.​

​Spoločnosti veľmi záleží na stabilite a lojalite svojich zamestnancov, čomu zodpovedá aj systém podpory a motivácie, vrátane finančnej. O svojich zamestnancov sa stará aj v oblasti vzdelávania, poskytuje množstvo príležitostí na profesijný a kariérny rast.

  • silné zázemie spoločnosti s dlhoročnou históriou
  • prémiové značky svetových výrobcov lesnej techniky
  • 13. a 14 plat
  • práca v nových moderných priesotroch s profesionálnym vybavením

Ďakujeme za Váš životopis. Výberový proces pozostáva z 2 kôl, pričom 1.kolo je realizované personálnou agentúrou a 2.kolo je realizované u klienta. O výsledku výberu bude informovaný každý kandidát po ukončení výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Našim klientom je spoľahlivý dodávateľ lesníckej a manipulačnej techniky. Pre svojich zákazníkov zabezpečuje kvalitný servis harvestorov, vyvážacích traktorov a špeciálnych lesných kolesových traktorov JOHN DEERE, ako aj spotrebný materiál a doplnky pre plnú funkčnosť dodávanej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické smery sú výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

​Vhodný kandidát je pracovitá, systematicky fungujúca, rozvážna osobnosť. Schopný začleniť sa do kolektívu, pre ktorého dodržiavanie noriem a postupov je samozrejmosť. Ocenená bude u neho aj samostatnosť, dochvíľnosť a efektívne využívanie času.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4830972  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac